SAMARBEIDSPARTNERE

MATJORDA.NO eies og drives av Fylkesmannen i Buskerud og er en del av den norske markeringen av FNs internasjonale år for matjord.

Fylkesmannen_logo_m_riksvåpen_farger

Kontaktperson hos  Fylkesmannen i Buskerud
Anita Panman
fmbuapa@fylkesmannen.no
952 84 942


 Trykk på de ulike logoene for å besøke samarbeidspartnerne sine hjemmesider.


bygdøkongs

Kontaktperson hos Bygdø Kongsgård
Mari Bjørnsrud-Gabrielsen
Mari.Bjornsrud.Gabrielsen@norskfolkemuseum.no
400 23 671


FMOA_OEQ_logo_brun

Kontaktperson i ØQ
Elizabeth Brockfield
fmoaelb@fylkesmannen.no
986 69 856


BU_liggende_farge

Kontaktperson i Bjørvika Utvikling (Losæter)
Anne Beate Hovind
annebeatehovind@gmail.com
909 42 528


growlab

Kontaktperson i Growlab Oslo
Mads H. Pålsrud
mads@growlaboslo.no
993 88 707


Kore formidling av mat- og jordbruksforskning – cropped

Kontaktperson i Stiftelsen Kore
Elise Matilde Lund
elise.lund@kore.no
993 70 011


nedlasting

Kontaktperson i Skog og landskap
Hilde Olsen
hilde.olsen@skogoglandskap.no
64 94 97 34


oikos

Kontaktperson i Oikos – Økologisk Norge
Regine Andersen
regine@oikos.no
951 18 037



bondelaget

Kontaktperson i Norges Bondelag
Kari Marte Sjøvik
kari.marte.sjovik@bondelaget.no
414 60 387



bdf

Kontaktperson i Biologisk-dynamisk Forening
Helene Austvoll
helene.austvoll@biodynamisk.no
980 35 330



nbs

Kontaktperson i Norsk Bonde- og Småbrukarlag
John Petter Løvstad
john.petter@smabrukarlaget.no
24 14 89 54/450 25 212


 

debio

Kontaktperson i Debio
Kristian Ormset
kristian.ormset@debio.no
928 67 402


bioforsk

Kontaktperson i Bioforsk
Reidun Pommeresche
reidun.pommeresche@bioforsk.no
404 81 526


nlr
Kontaktperson i Norsk Landbruksrådgivning
Kjersti Berge
Kjersti.berger@nlr.no
982 45 841


logo

Kontaktperson i Det Norske Hageselskap
Tove Berg
tove@hageselskapet.no
940 09 301/940 09 304


Fotografiene på forsiden er tatt av fotojournalist Haakon J. Kristiansen.